Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítám Vás na stránkách  věnovaných  coursingovém sportu. Zde by jste měli najít  nejen vše co potřebujete vědět a znát, pro to, aby se z Vašeho  psího kamaráda mohl stát  coursingový závodník, ale i výsledky, kalendáře a zajímavosti z tohoto  sportu.

 

 Nejbližší závody  a jejich uzávěrky:  

24.-25.3.2018 Kolesa JARNI OTVÍRÁK, CACT, bodovací, nominační pořadatel CCC.

 

 

Novinky:

 

6.2.2018 Zpráva z ČMKU :

Změny v dostihovém kalendáři pro rok 2018.

 V dostihovém kalendáři na rok 2018 dochází na žádost pořadatelů coursingů k těmto změnám :

24. - 25.3.   coursing  změna místa Nepřevázka změna na Kolesa

28.4.            coursing změna místa Benice změna na Pardubice

25.8. - 26.8. coursing přidaný závod

Všechny změny jsou na žádost pořadatele a doufám, že už další nebudou.

   Upraven dostihový kalendář je na www stránkách ČMKU.

zdroj: http://www.cmku.cz

 

 

31.12.2017  20.ledna 2018 v Kongresové hale TOP Hotelu Praha  od 9.00 h vyhlášení COURSINGOVÝCH VÍTĚZŮ 2017

 afgánský chrt    Sag-I-AshleyJamiroqai-Nika   Bejčková Dana

azawakh - W´Sefar´n  shat-ehad  Němcová Andrea

barzoj - Aurelii Velvet Majesty   Iltisová Zuzana

basenji Dumisan Chanzo Cha Nile   Maier Zdenka

Carambola Kandali Santon   Janoušková Lucie

faraonský pes  Chagy Putimská Brána  Janouchová Jolana

Chadya Putimská brána   Krejčová Eva

irský vlkodav - Josephine Moonvillage   Vismek Radim

italský chrtík  Quirinus Pustynny Wiatr  Šebestová Helena

Kersee Annaperla  Šebestová Helena

italský chrtík sprinter Hero Ferite Bugsy   Musilová Vendulka

Artemis Můj andílek  Vágnerová Monika

saluki Futun Al Zahra    Ryslerová Martina

Danyia Al Nagawa  Furyová Lea

sicilský chrt  Arvernus Najja Wai-Wad  KoláčkováEva

Alisa  Adámková Lucie

španělský galgo  Hot Isle Edgardo  Richterovi Hana a Tomáš

Cous-Cous Regaliz Miel  Brandová Olga

whippet sprinter  Easy On The Eye de Wallrock  Mládková Jana

Diamond Shine de Walrock  Kolařík Vladimír

whippet Homer Globe Glass  Mikovec Martin

CameronDiaz JC Soulad  Hájková Olga

 

Blahopřejeme ! ! !

 

9.12 do rubriky" Kalendáře" vloženy termíny V4 CUP 2018

24796570_10210862445779494_5457856746312288912_n.jpg

 

3.12 Do rubriky " kalendáře" vloženy termíny měření italských chrtíků a vipetů v roce 2018

 

 

21.11 Máme se na co těšit, můžeme plánovat :-)

2018ec-lc-logo.png

 

13.11 Rada nad zlato  z poradny ČMKU: 

Zápis titulů do PP (Autor: Anna / vloženo 28.10.2017)
Dobrý den, je možné nechat si zapsat zpátečně do PP mistrovské tituly z coursingu? Pokud ano, můžu dokumenty zaslat poštou? Prosím o informaci co přesně mám zaslat. Děkuji, Langová

Dobrý den, ano, tituly a ocenění je možné dodatečně zapsat. Poslat je třeba PP + materiály, z kterých vyplývá, že pes příslušné ocenění nebo titul získal. Vladimíra Tichá
Poznámka: vzhledem k tomu, že za Dostihové  a coursingové vítěze je již  již několik let jen pohár se jménem psa, za Mistry  dečky či poháry, tak by mě zajímalo co budou na ČMKU s těmi balíky dělat a zda je zase pošlou nazpátek :-)
 

 

29.10. do rubriky "Coursingový vítěz 2017" vloženy výsledky posledního závodu v Orlově a spočítány  celkové výsledky ( bez záruky). Výsledky jistě ovlivnila skutečnost, že se započítávají body pouze z pěti nejlepších závodů, ale i to, že z 9. bodovacích závodů byla nutná pro započítání účast na  pěti závodech.

 

 

17.7.Nikdo nás nepochválí tak se musíme pochválit sami :-) :-)  http://www.cmku.cz/cz/detail-clanku/mistrovstvi-evropy-v-coursingu

 

7.7. Velmi příjemné statistiky pro coursingovou ekipu ČR  na Mistrovství Evropy 2017  ve Švýcarsku

Druhé místo v počtu "beden" hned za německou ekipou, ač ta byla na ME nejpočetnější, kdežto naše  až čtvrtá  a druhé místo v % vyjádření umístění a to dokonce i před německou ekipou :-) :-) :-)

19702328_10209513548335842_5823087247794256415_n.jpg

 

19756638_10209513564416244_1671569934912349156_n.jpg

zdroj: neznámý

4.7 MISTROVSTVÍ EVROPY 2017

(výsledky českých reprezentantů)

 

MISTR EVROPY

irish wolfhound  Josephine Moonvillage  Vismek  Radim
whippet  Hugo Discobolos  Kostková  Anna
 

2. MÍSTO

cirneco dell ́Etna  Trucker’s Bite The Dust  Kutiová  Jitka
italian greyhound  Fachiro Tileco  Barák  Zdeněk
pharaoh hound  Barissa Nut Wai-Wad  Kutiová  Jitka
whippet  Mama Mia Bohemia Snap Dog  Machů  Denisa
whippet sprinter  Easy on the Eye de Wallrock  Mládková Jana

3. MÍSTO

cirneco dell ́Etna  Arvernus Najja Wai-Wad Koláčková Eva
deerhound  Lucy Pitlochrys  Neduchalová  Markéta
deerhound   Elvin Tiger Irater  Voborníková  Eva
irish wolfhound  Haduwik Moonvillage  Dubnová  Ilona
italian greyhound sprinter  It Grey Butterfly Bacardi Holoch Václav
pharaoh hound  Aiwa Nia Wai-Wad  Kutiová  Jitka
pharaoh hound  Chagy Putimská brána  Janouchová  Jolana
podenco ibicenco Albor Asmaral  Kutiová Jitka

5. MÍSTO

cirneco dell ́Etna  Nyna Di Ragalna  Kutiová  Jitka
italian greyhound  Quirinus Pustynny Wiatr  Šebestová  Helena

6. MÍSTO

greyhound   Action Story Below Hill  Marková   Jaroslava
sloughi   Zahra Bohemia Genao  Malátková  Věra

7. místo

cirneco dell ́Etna    Alagesia Iah Wai-Wad  Kutiová   Jitka
deerhound  Ellie Daisy Irater  Voborníková  Eva
galgo espaňol  Hot Isle Edgardo  Richterová  Hana
italian greyhound  Casablanka di Sangue Regale  Švestka Jiří
podenco ibicenco  Amaya Como El Viento  Machovský  Filip

8. místo

italian greyhound  Giorgina Annaperla  Vachová  Andrea

9. místo

deerhound   Othello Pitlochry‘s   Boušová  Monika
saluki   Azar Kyaxarés  Havrdová  Kamila
sloughi   Ula Rašaja Bohemia Genao  Malátková  Věra
sloughi  Vahab Bohemia Genao  Malátková  Věra

10.místo

podenco ibicenco  Escalona  Machovský  Filip

11. místo

greyhound   Jarvis Aston Riuna  Jeník Dufková  Eva
italian greyhound sprinter  Bon Boa Annaperla  Holoch  Václav
podenco ibicenco Celebes Tigidit Putnová  Romana

12. místo

deerhound  Shagiead Just Good Friends  Brandová  Olga
saluki   Adilah Al Nasya  Bednaříková  Hana

13. místo

italian greyhound  Bentley Camino Bianca  Tomanová  Ludmila
podenco ibicenco  Atrevida Como El Viento  Putnová  Romana

15. místo

sloughi  Hanifa el Bohemia Genaode la Berondiére  Malátková Věra

17. místo

italian greyhound Formoso Tileco Barák  Zdeněk

19. místo

whippet sprinter About Face Valentine Dogs  Machů  Denisa

21 .místo

galgo espaňol   Cous-Cous Regaliz Miel  Brandová  Olga
italian greyhound  Yvet Feritte Bugsy  Pličková, Ing.  Iveta

24. místo

italian greyhound  Abia Asma Annaperla  Vachová  Andrea

27.místo

italian greyhound  Abracadabra Camino Bianca  Pličková, Ing. Iveta

34.místo

saluki  Talija El Kolub  Hromadová  Eva
 
 
BLAHOPŘEJEME ! ! ! ! ! 
 
 
 
 

                                           

                                       

 

 

 

   
 

 

 
Uvedení stránek do provozu : 13.6..2011