Jdi na obsah Jdi na menu
 


slavnostní vyhláčení výsledků CV

16. 1. 2014

 

COURSINGOVÍ VÍTĚZOVÉ 2013
 
Slavnostní vyhlášení a předání cen proběhne
v rámci soutěže Šampion šampionů,
dne 25. ledna.2014 v Kongresové hale TOP Hotelu Praha
 
7,30 – 9,00      přejímka psů
9,30 vyhlášení Dostihových a Coursingových vítězů
 
Uzávěrka přihlášek: 10.1.2014 na e-mail: afghani@seznam.cz
Doprava do hotelu: viz stránky ČMKU – v sekci: Šampion šampionů
 
 
AFGÁNSKÝ CHRT
Gracie-Blue ze Zličínských luk (Alena Mačíová)         72 bodů
Cassedy´s Cody (Bejčkovi)                                        103
 
AZAVAK
Aliyyah Ginever (Václava Lukešová)                            58
Vuai ak Ilaman (Václava Lukešová)                             45
 
BARZOJ
Dusha Ochotnika Mraja (Dagmar Fialová)                  95
Darshan z Palatinu Moravia (Marcela Pospíšilíková) 93
 
BASENJI
Energy Endless Love Lis Glamur (M. + M. Novotní)    93
Dungu Wabu Asthenia (Kateřina Beránková)            103
 
DEERHOUND
Daisy Carrie Irater (Eva a Hana Voborníková)             71
Alferon Irsias (Hana Richterová)                                    99
 
DLOUHOSRSTÝ VIPET
Agate Zuli of Silkem Grace (Andrea Němcová)           58
Ferrari Beami Šahrak (Veronika Doleželová)              69
 
FARAÓNSKÝ PES
Bekure Mahi Wai-Wad (Petr Smrček)                          67
Fariv Putimská brána (Martin Kříž)                                69
 
GREYHOUND
Beauty In My Eyes Bohmar (Eva Dufková)                  45
Bel Etual Bright and Early (Alice Severová)                75
 
IRSKÝ VLKODAV
Madeleine Paluduz (Jan Pospíšil)                                 90                   
Ranger Bedřiška (Petra Tomková)                               90
 
ITALSKÝ CHRTÍK
Abia Asma Annaperla (Andrea Váchová)                    61
Duchessa Annaperla (Helena Šebestová)                   61
Jo-Akim z Kopfsteinu (Václav Holoch)                          71
 
KANÁRSKÝ PODENCO
Yina i de Canera de Mouclem (Petr Smrček)               45       
 
SALUKI
Aliyah al Zahra (Ivana Mocová)                                       73
Elmas Nadir Danone (Jana Jarolímová)                        59
 
SICILSKÝ CHRT
Naomi del Etna (Miloslava Kuželová)                            71
 
SLOUGHI
Jamuna Bohemia Genao (Věra Malátková)                  56
Lajjina Bohemia Genao (Věra Malátková)                    56
 
WHIPPET
Chilli od Hněvína (Pavlína Pašková)                               81       
Gordon Isis Wind (S. A r. Božikovi)                                89       
 
 
SPRINTER
 
ITALSKÝ CHRTÍK
Huewee z Kozího vršku (Lenka Sokolová)                   45
 
WHIPPET
Uncle Teddy z Úplňku (Mgr. Simona Kosorin)             51