Jdi na obsah Jdi na menu
 


úvod

8. 1. 2012

Tato rubrika je vyytvořena pro průběžné pořadí po celý rok, tak jak budou známy výsledky bodovacích závodů, které jsou do  umístění započítávány. Aby se  závodník mohl do umístění  započítat musí absolvovat nejméně tři závody. Počítá se polovina závodů (12) + jeden a z nich nejlepší výsledky, znamená to tedy, že   nejvyšší počet bodů, není zárukou  k získání titulu Courisngový vítěz.  Body se počítají pro psy a feny zvlášť a to takto 1. místo 15 bodů, 2. místo 13 bodů, 3. místo 11 bodů,  4. místo 9 bodů, 5.misto 8 bodů a 6.místo 7 bodů umístění na dalších místech  body nezískávají

V rubrice jsou pro každé plemeno příspěvky v kterých  je tabulka  se  jmény psů,   pohlaví, počet závodů / počet získaných bodů a po absolvování třech závodů i průběžné pořadí. Navíc je tam i sloupec z umístěním / počtem bodů v roce 2011 (v případě že nebyly absolvovány tři závody tak jen počet bodů.

Snahou je získat od pořadatelů co nejdříve kompletní výsledky, aby mohly být do  výsledků započítány, vždy po doplnění bude pod tabulkou uvedeno datum aktualizace  a závody za které jsou výsledky započítány.