Jdi na obsah Jdi na menu
 


Basenji

28. 3. 2016
jméno psa / feny 1. 2. 3. 4. 5. 6. 8. 9. 10. 11. 12. celkem bodů průběžné pořadí
Agil Vytomdigo           7           7  
Amigo Kwaku Maybe Dog 15 8     15 11 13 4 8 13   87/83 1
Apollo Anulinka   5                   5  
Atos Vytomdigo           6           6  
Botambo Adikia Bohemia   9   9 5             23  
Coffi Kandali Santon 9     15   8   8     11 51 4
Dhahabu Salarisian               15       15  
Dungu Wabu Asthenia   11     13 15 15 6 15 3   78 2
Enye Rangi Salasirian   6 9 11           7   33  
Falsafa Salasirian           9   2       11  
Faro Old Legend´s           5       6   11  
Fenuku Krumloš                   11   11  
Fly Whith Style Afrikata   7           3       10  
Kwame Ekibondo       7   4       4   15  
Manzi Tami ́s TamTamy Ekibondo       6 6     1       13  
Possum Creek´s Atumpan 6     13   13         15 47  
Suaralayn Orange Boy   15     4   11 13 13 15   71 3
Abuya Anulinka   8               5   13  
Abyabaya Msumari s   9 11                 20  
Alla Saidy Habibi   7       6           13  
Baybaya Msumari´s         11             11  
Carambola Kandali Santon 8     13       11       32  
Caala Chanzo Cha Nile         9 9   7 11   7 43 3
Daboya  Kwilu Lady Congo   5                   5  
Ebby Sunny Fellow   15 13 15 8 15   9   8   83 1
Ebongo Vungu Asthénia   11   6 3             20  
Epua Vema  Asthénia   13 15 11 7 11   5   1   63 2
Jackie Hanáček     9 5               14  
Jasira Ekibondo 13     9   13           35  
Kali Hanáček 11     7   8         13 39  
Latoya Hanáček           7           7  
Lis Glamur Energy Endless Love   6                   6  

 

 

 

poř.č datum místo rozhodčí pořadatel
1. 26.3 Brno - Medlánky

Ž.Rouchalová (CZ)

R.Božik (SK)

Český pes
2. 16.4 Krutěnice

M. Bergl (CZ)

J. Holub (CZ)

D. Kohl (D)

NCC
3. 8.5 Chlumec nad Cidlinou Chrpová, (CZ) Rams(D) Saluki klub
4. 14.5 Pardubice Bergl, Mečáířová (oba CZ) Český pes
5. 26.6 Chlumec nad Cidlinou Vojtek (SK) KCHADP
6. 17.7 Blatiny Holub, Holubová ml (oba CZ) NWC
8. 7.8 Chlumec nad Cidlinou Dufková Frolíková (CZ) Saluki klub
9. 10.9 Ptýrov

Novak (D), Macejová (SK)

NCC
10. 28.9 Dobřany Bergl, Frolíková (CZ) KCHCHADP
11. 22.10 Orlov u Příbrami V. Bejčková, D. Bejčková NWC
12 29.10 Vítkov J. Horáková(CZ), S. Božiková (SK) ČP